Naše služby

Jaké služby poskytujeme


Naše stomatologikcé centrum poskytuje komplexní péči o chrup, od preventivní stomatologie po rozsáhlé sanace včetně implantace, vždy s ohledem na vaše požadavky a individuální potřeby. Výsledné komplexní ošetření poskytuje nejlepší prognózu, trvanlivost a v neposlední řadě i estetiku.

V léčebném plánu se odráží individuální potřeby, co se týče finančních nákladů i požadavků na estetiku. Nelze však dělat kompromisy v kvalitě, která zaručuje dlouhodobý úspěch ošetření. Tento fakt se né vždy slučuje, s tím co hradí zdravotní pojišťovny.

Základem léčebnoho plánu je kvalitní vstupní vyšetření, jehož nedílnou součástí je diagnostika pomocí nejmodernějších zobrazovacích metod. Po zjištění stavu chrup a podpůrných tkání vám bude předložen léčebný plán, vše vám bude vysvětleno a předána cenová kalkulace s časovýcm plánem ošetření.

Při všech ošetřeních používáme nejmodernější postupy, materiály a vybavení. Jen tak můžeme plně garantovat funkčnost a trvanlivost ošetření. Budoucnost stomatologie jde od velkých a invazivních zákroků k maximálně šetrným, klíčem je vizualizace v podobě operačního mikroskopu, který umožnuje ošetřovat s maximální precizností a šetrností, díky až 30násobnému zvětšení neunikne jediný kořenový kanálek ošetření a mikrochirurgické postupy, zkracují dobu hojení a snižují četnost komplikací na minimum. Náš mikroskop Kaps 1450 máme  vybaven HD kamerou s možností záznamu, jak videa tak fotografií, které si můžete odnést domů a nebo sledovat ošetření v reálním čase na monitoru soupravy.

Naše služby

Preventivní stomatologie

Endodoncie

Zubní implantáty

Estetická stomatologie

Dentální hygiena

Protetika

Dětská stomatologie

Služby Estea Dental Practice

Adresa


Seifertova 524
261 01 Příbram VII

Kontakty


  • Telefon: +420 724 354 645
  • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.