O nás

Naše stomatologikcé centrum poskytuje komplexní péči o chrup, od preventivní stomatologie po rozsáhlé sanace včetně implantace, vždy s ohledem na vaše požadavky a individuální potřeby. Výsledné komplexní ošetření poskytuje nejlepší prognózu, trvanlivost a v neposlední řadě i estetiku.

V léčebném plánu se odráží individuální potřeby, co se týče finančních nákladů i požadavků na estetiku. Nelze však dělat kompromisy v kvalitě, která zaručuje dlouhodobý úspěch ošetření. Tento fakt se né vždy slučuje, s tím co hradí zdravotní pojišťovny.

Základem léčebnoho plánu je kvalitní vstupní vyšetření, jehož nedílnou součástí je diagnostika pomocí nejmodernějších zobrazovacích metod. Po zjištění stavu chrup a podpůrných tkání vám bude předložen léčebný plán, vše vám bude vysvětleno a předána cenová kalkulace s časovýcm plánem ošetření.

Při všech ošetřeních používáme nejmodernější postupy, materiály a vybavení. Jen tak můžeme plně garantovat funkčnost a trvanlivost ošetření. Budoucnost stomatologie jde od velkých a invazivních zákroků k maximálně šetrným, klíčem je vizualizace v podobě operačního mikroskopu, který umožnuje ošetřovat s maximální precizností a šetrností, díky až 30násobnému zvětšení neunikne jediný kořenový kanálek ošetření a mikrochirurgické postupy, zkracují dobu hojení a snižují četnost komplikací na minimum. Náš mikroskop Kaps 1450 máme  vybaven HD kamerou s možností záznamu, jak videa tak fotografií, které si můžete odnést domů a nebo sledovat ošetření v reálním čase na monitoru soupravy.

Náš tým

MUDr. Jiří Hrabák

MUDr. Jiří Hrabák

Vedoucí lékař

Promoval v roce 2009 v oboru stomatologie na Lékařské fakultě UK v Plzni.
 • 2009 - 2010

  Vedoucí lékař zubní pohotovosti Oblastní nemocnice Příbram
  Zaměstnanec NZZ MUDr. Světlana Vlasová, Příbram
 • 2010

  Vedoucí lékař zubního oddělení oblastní nemocnice Příbram
 • 2010 - současnost

  Privátní zubní praxe Příbram
 • 2016 - současnost

  Vedoucí lékař, stomatologie Vyhlídka, Praha

Specializace: implantologie, mikroskopická endodoncie a reendodoncie

Člen ProMikro – Asociace mikroskopické stomatologie

Lucie Sladká

vrchní sestra

Kateřina Rössnerová

dentální hygienistka

Naše vybavení

Zubní křesla

Naše stomatologické centrum, je vybaveno nejmodernější technikou, která umožňuje špičkové ošetření.

Základem každé zubní ordinace je zubní křeslo, obě naše ordinace jsou vybaveny křesly od osvědčeného slovenského výrobce vyrábějící již nepřerušeně několik desítek let.

Diplomat Consul DC350 - nový model

Diplomat Consul DC350

Diagnostika

Nedílnou součástí kvalitní stomatologie jezobrazovancí technika v plně digitální podobě, která umožňuje přesnou a včasnou diagnostiku, díky které můžeme provédst ošetření ještě v době, kdy poškození a z něho plynoucí rizika závažnějšího poškození jsou minimální. Vaše RTG snímy vidíte na velkém monitoru a máte možnost , tak sami vidět mezizubní kazy a nebo nálezy pod kořeny zubů. Navíc technologie senzoru Ajat je jedinečná a zobrazení podává velkou diagnostickou hodnotu.

Ostatní vybavení

To co umožňuje ošetřovat i komplikované případy běžně neřešitelné je vizualizační technika. Rozlišovací schponost lidského oka je cca 0,1mm na vzdálenost 25cm s věkem jen klesá, mikroskop umožnuje vidět struktury běžne neviditelné a rozlišovací schopnsot stoupá na  cca 0,003mm. Vlastníme jeden z nejmodernějších dentálních operačních mikroskopů německé značky Kaps typ 1450.

Mikroskop Kaps 1450 Balance

Implant centrum 2

Adresa


Seifertova 524
261 01 Příbram VII

Kontakty


 • Telefon: +420 724 354 645
 • e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.